Wakacyjne pobyty rodzinne

 

Termin: 01.07-31.08

Cennik noclegów:

 • pokój 2-osobowy- 75 zł/osobodzień
 • pokój 3-osobowy -70 zł/ osobodzień
 • pokój 4-osobowy- 60 zł/osobodzień
 • dzieci do 3 r.ż – bezpłatny pobyt; pozostali- jak powyżej;

 

Wszystkie pokoje z łazienkami, tv oraz wifi.

Czajniki znajdują się na korytarzu. Talerzyki i szklanki w każdym pokoju, także można przygotować sobie śniadanie we własnym zakresie. Aneksu kuchennego nie posiadamy.

Dla ceniących wygodę, istnieje możliwość dokupienia śniadania w cenie 20 zł.

Śniadanie serwujemy w formie szwedzkiego stołu.

 

 • darmowy parking pod pensjonatem;

w celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt tel: 783884666, bądź mailowy:

kontakt@mazowsze.karpacz.pl

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej, zestawienie szczególnie polecanych atrakcji dla Rodzin z dziećmi:

 1. Miasteczko Country to idealna atrakcja, która urozmaica wakacyjne pobyty rodzin. Po przekroczeniu granic miasteczka przenosimy się w czasy „dzikiego zachodu”, gdzie widok przechadzającego się szeryfa nie dziwi nikogo, turysta może stać się świadkiem najazdu Indian lub napadu na bank. W Western City regularnie odbywają się różnorodne imprezy, jak np. Rodeo Show, pokazy płukania złota czy koncerty muzyki country.
 2. Park Bajek to bajkowe miejsce nie tylko dla dzieci, pełne znanych postaci i wzruszających opowieści. Na terenie parku ustawiono domki, a każdy z nich przeniesie nas w świat innej bajki, np. „Królowej Śniegu”, „Jasia i Małgosi” czy „Kopciuszka”. Najmłodsi mogą ponadto skorzystać z gier i zabaw na wodzie oraz odkryć skarb Ducha Gór.
 3. Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO to wspaniałe miejsce, w którym można zobaczyć wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju budowle z klocków LEGO, zbudowane według własnych, autorskich projektów oraz inspirowane pomysłami artystów z całego świata. Tylko tu – przedsięwzięcia tematyczne utożsamiane z Karpaczem i regionem. Zobaczyć tu można między innymi Kościółek Wang „z lotu ptaka” , Stację narciarską i ruchomy wyciąg Winterpol w Karpaczu
 4. Muzeum Konsol Gier Wideo to prawdziwa gratka dla pasjonatów gier i nowinek technicznych. Przedstawiono tu genezę gier i urządzeń na przestrzeni 40 lat. Istnieje także możliwość spróbowania swoich sił na interaktywnych stoiskach z retro grami.
 5. Park Linowy TARZAN.
 6. Aquapark SANDRA w Hotelu Sandra w Karpaczu.
 7. Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Również sąsiednie miejscowości obfitują w atrakcje dla dzieci i młodzieży – szczególnie Szklarska Poręba. Zapraszamy więc na pobyty weekendowe, wakacje lub ferie zimowe w Szklarskiej Porębie, Kowarach, Miłkowie oraz okolicach Piechowic, gdzie odwiedzić mogą Państwo całą rodziną następujące atrakcje:

 • Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska,
 • Podziemną Trasę Turystyczną „Sztolnie Kowary”,
 • Park Linowy Trollandia w Szklarskiej Porębie,
 • Dinopark,
 • Hutę Szkła Kryształowego” Julia” w Piechowicach.