Karpacz i okolice

Karpacz to piękna miejscowość w Karkonoszach, do której warto przyjechać na urlop. Dom Wczasowy Morion może zapewnić Państwu udany wypoczynek w górach. W Karpaczu możemy na przykład wejść na najwyższy szczyt Karkonoszy, czyli Śnieżkę, albo pozjeżdżać na torze saneczkowym Kolorowa. Z Karpacza można też podjechać do Szklarskiej Poręby lub Jeleniej Góry, aby zwiedzić również te miejscowości. Karpacz to świetne miejsce jeśli zdecydujemy się na noclegi w górach (noclegi.net.pl/karpacz). Firmy mają tutaj również możliwość organizacji konferencji (konferencje.net.pl/karpacz).

Obiekty turystyczne w Karpaczu coraz częściej korzystają z programów hotelowych, które ułatwiają turystom rezerwację pokoju przez internet. Program hotelowy NFHotel posiada także wbudowany channel manager usprawniający pracę w recepcji.

Poniżej parę opinii o Domu Wczasowym Morion:

  • Bardzo dobry ośrodek, super wyżywienie, właściciele przemili ludzie. OŚRODEK GODNY POLECENIA.
  • Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie. Pokoje czyste i zadbane. Niedaleko od centrum Karpacza.
  • Przebywałem wraz z Żoną w Święta Wielkanocne 2016, pokoje czyściutkie, wyśmienite wyżywienie i bardzo smaczne. Bardzo przemiła i sympatyczna Właścicielka ośrodka oraz osoby pracujące w ośrodku, polecam.

ośrodek wypoczynkowy Dom Wczasowy MorionNoclegi w Karpaczu